MOJE  KNIHY

Píšu a vydávám knihy, které bych sám chtěl číst ve věku svých hrdinů - vesmírná dobrodružství s těmi správnými kamarády doprovázená nádhernými ilustracemi. Chytré příběhy pro chytré děti a jejich rodiče.

Kniha pro děti a mládež Já, Finis

NOVINKA 

Právě vyšlo!

Ze Země se ztrácí kluci. Přesně v den svých osmých narozenin beze stopy zmizí a nikdo tomu nedokáže zabránit. Lidé ztratili veškerou naději, dokonce si už ani nekladou otázky kdo, kam a hlavně proč chlapce unáší. Dvanáctiletý Petr však nezmizel. Možná za to mohou jeho extrémně citlivé oči chráněné silnými černými brýlemi, které mu umožňují vidět i ve tmě. Díky nim spatří podivné přízraky kradoucí jeho brášku. Petr vymyslí šílený plán a jsou to právě jeho oči, které mu umožní nalézt cestu do temného světa nestvůr a monster. To, o čem si někteří dosud jen ve strachu šeptali, začíná mít jasné obrysy – nejsme tu sami. Kdo je všemocný Nepřítel, odkud pochází, co chystá a proč to všechno dělá? Rozhodující bitva se blíží, zánik světa tak, jak ho známe, je blíž, než si dovedeme představit.

S ilustracemi Jakuba Cenkla.

Vesmírné dobrodružství, strašidelné, pro mládež, od 11 let.

Detaily / koupit Ukázka (pdf)
Písečníci_přebal s ražbou 2019

HIT

Knížka získala cenu Kniha roku Libereckého kraje a byla zařazena do výběru Nejlepší knihy dětem. Už více než 2000 dětí má doma...

Když vyrostete v sirotčinci na zaostalé planetě Písečnice, nemáte zrovna super vyhlídky. A je úplně jedno, že se v dolech vykopaných mimozemskou rasou vyznáte jako nikdo jiný. Můžete akorát snít, že jednou pojedete do Hlavního Města. Ledaže…

Ledaže by se k vaší planetě blížila mezihvězdná loď a vy jste dostali pozvánku na palubu. Potom si musíte vybrat: navždy odletět a studovat na vesmírné akademii pro tajemné pátrače, nebo zůstat a pokusit se odhalit tajemství své minulosti.

15 barevných ilustrací Jakuba Cenkla.

Vesmírné dobrodružství, kniha pro děti a mládež, pro čtenáře od 9 let.

Detaily / koupit Audio (youtube)