MOJE  KNIHY

Píšu a vydávám knihy, které bych sám chtěl číst ve věku svých hrdinů - vesmírná dobrodružství s těmi správnými kamarády doprovázená nádhernými ilustracemi. Chytré příběhy pro chytré děti a jejich rodiče.

Já, Finis

NOVINKA 

Strhující příběh chlapce, který se vydává zachránit svého brášku ze spárů nepřátelských mimozemšťanů, určený pro všechny nebojácné čtenáře od 11 do 110 let.

Neodložitelné čtení na šest až osm hodin, anebo i více, budete-li chtít číst nahlas, bát se a držet palce hlavnímu hrdinovi spolu.

Hromada nádherných ilustrací dokreslujících atmosféru, tajemná mapa na předsádkách a to vše na kvalitním bílém papíře v pevných deskách s šitou vazbou, která odolá i mnoha dalším přečtením a napětím sevřených rukou.

Podpořeno Ministerstvem kultury ČR.

Vesmírné dobrodružství, strašidelné, od 11 let.

Detail Koupit Ukázka (pdf)
Písečníci_přebal s ražbou 2019

OSVĚDČENÝ  HIT

Silný příběh se sympatickými hrdiny odehrávající se v atraktivním prostředí vesmíru. Dechberoucí dobrodružství pro čtenáře od 9 do 99 a více let, které zvládnou poslouchat i o něco mladší děti.

Zábavné čtení na devět až dvanáct hodin nebo třeba na 23 večerů společného čtení před spaním, mezi kterými bude to správné těšení se na další pokračování.

Krásná kniha, která zaujme už na první pohled. S nádhernými barevnými ilustracemi, na kvalitním papíře v tvrdých deskách s šitou vazbou, která vydrží desítky přečtení.

Zařazeno do výběru Nelepší knihy dětem 2019.

Kniha roku Libereckého kraje, více než 2000 dětí má doma...

Vesmírné dobrodružství, napínavé, pro čtenáře od 9 let.

Detail Koupit Ukázka (pdf)