Čtyři knihy

O jaké Knihy se jedná?

Povětšinou jde o knihy vrácené z distribuce, které mají někdy i velice nepatrná poranění. Často tak malá, že jsou lehce přehlédnutelná, přesto se neodvažuji prodat knížky za plnou cenu. Tak je nabízím Vám, aby také našly své čtenáře. K mání jsou varianty A a B.

Co je Varianta A?

Jde o knížky s opravdu drobnými, lehce přehlédnutelnými poškozeními. Třeba naťuknutý roh (do 0,5 cm), lehce odřenou spodní hranu hřbetu (od posouvání na polici v knihkupectví) a podobně. Knížky mají nový přebal, jsou vhodné i jako dárek a troufám si tvrdit, že vypadají lépe, než 95% knih po prvním přečtení. Možná ten defekt budete chvíli hledat. Nabízím je s 35% slevou, věnováním a samozřejmě s poštovným zdarma (při nákupu 2 a více knih).

Co je Varianta B?

Knížky s většími vadami. Třeba roh deformovaný o více jak 0,5 cm nebo s jinými, výraznějšími, těžko přehlédnutelnými defekty. Knížky mají nový přebal, ale nejsou jsou vhodné jako dárek. Na požádání zašlu fotku defektu. Nabízím je s 50% slevou, věnováním (budete-li chtít) a samozřejmě s poštovným zdarma (při nákupu 2 a více knih).

Kolik knížky stojí?

Jak už jsem napsal, varianta A stojí 65% a varianta B stojí 50% cen z distribuce, kde je cena knihy Já, Finis 397 Kč, Písečníci a bludný asteroid 497 Kč a Písečníci a probuzení krále 597 Kč.

Při objednání 1 knihy je poštovné a balné 50 Kč, jinak je zdarma.

Jak knížky objednat?

Objednávka je možná POUZE přes email info@vaclav-dvorak.cz, kam mi napište:

  • jaké knihy (titul) objednáváte,
  • jakou variantu (A nebo B),
  • kolik kusů,
  • KOMPLETNÍ doručovací případně fakturační adresu,
  • TELEFON (kvůli doručování),
  • a jméno do věnování (komu), pokud ho chcete.

Poté Vám zašlu číslu účtu a variabilní symbol. Knížky je možné zaplatit pouze převodem, případně hotově při předání v Liberci.

Časté otázky:

Otázka: Kolik stojí knihy se slevou?

Odpověď: Varianta A: Já, Finis 258,- Písečníci a bludný asteroid 323,- Písečníci a probuzení krále 388,- a Jak se vaří drak 290,- Varianta B: Já, Finis 199,- (k dispozici jen varianta s obráceně orientovanou obálkou) Písečníci a bludný asteroid 249,- a Písečníci a probuzení krále 299,- (již není k dispozici) a Jak se vaří drak 224,-

Otázka: Kolik stojí poštovné?

Odpověď: Při odběru dvou a více knih je poštovné zdarma, při odběru jedné knihy stojí 50 Kč.

Otázka: Kdy knihy dostanu?

Odpověď: Jakmile knihy zaplatíte, odešleme je v nejbližším termínu, který je minimálně jednou týdně, většinou i několikrát.

Otázka: Jak dlouho potrvá akce?

Odpověď: Do vyprodání zásob. Některé tituly nebo jejich varianty rychle mizí.

Otázka: Mohou se objevit nové knihy se slevou? Má cenu čekat?

Odpověď: Akci budeme s dalšími knihami opakovat na podzim 2024.