Novinka

PÍSEČNÍCI A BLUDNÝ ASTEROID – NOVINKY 4

16 Červen 10:38 pm

Další týden, ve kterém se připravuje kniha Písečníci a bludný asteroid je za námi. 

Nezasvěcenému pozorovateli se může zdát, že toho mnoho nového není, ale není tomu tak. Jen věci trvají déle než se zdá (a než jsem si myslel) a dokud nejsou hotové, nemůžu o nich psát. Ale určitě se máte na co těšit.

CO  JE  OHLEDNĚ  PÍSEČNÍKŮ  NOVÉHO

Na stránkách je nový blog.

Je to vyprávění o tom, jak mi konečně odpověděli z nakladatelství. Už tenhle zdánlivě banální fakt je v našich končinách považován téměř za malý zázrak. Pro každého neznámého českého autora je jakákoliv odpověď malým svátkem a co teprve když… Ale ne, nebudu prozrazovat, co bylo dál – přečtěte si to sami. 

V bonusové sekci také přibyla nová ukázka a druhá kapitola je tak definitivně uzavřená. Končí cliffhangerem, tak se na to připravte. Ukázka je opět docela krátká, ale už příští neděli vám to vynahradím. Kromě toho jsem také odtajnil začátek druhé kapitoly i pro ty z vás, co se ještě neregistrovali. 

CO  SE  JEŠTĚ  STALO

Neustále slibuji další recenzi od knižních blogerek (touhle činností se opravdu zabývají téměř výhradně ženy). Nyní se pracuje na třech recenzích a já si opravdu netroufám odhadnout, která z nich bude jako první.

Také se pracuje na korektuře celé knihy. Tímto se dodatečně omlouvám, za chyby a nedokonalosti v ukázkách – budu je průběžně opravovat.

Na obrázcích se intenzivně pracuje. Nedávno jsem sháněl ilustrátora a možná vám ukázky prací již brzy představím.

PÍSEČNÍCI  A  BLUDNÝ  ASTEROID – CO  SE  CHYSTÁ

Písečníci a bludný asteroid chystají ještě pár překvapení…

Další psaní o tom, jak Písečníci vznikali a další ukázka již za týden. Tentokrát bude blog o tom, kdo je to a co dělá onen „literární redaktor“, o kterém bývá zmínka na konci knih. 

DŘÍVĚJŠÍ  UDÁLOSTI

7. ledna 2018 představení knihy

14. ledna 2018 co je nového

21. ledna 2018 co je nového

28. ledna 2018 co je nového 2

4. února 2018 co je nového 3

Písečníci a bludný asteroid - novinky
Písečníci a bludný asteroid