JAK MĚ MUČIL LITERÁRNÍ REDAKTOR

14 Červenec 1:04 pm

Další týden, ve kterém se připravuje kniha Písečníci a bludný asteroid je za námi. 

Nezasvěcenému pozorovateli se může zdát, že toho mnoho nového není, ale není tomu tak. Jen věci trvají déle než se zdá (a než jsem si myslel) a dokud nejsou hotové, nemůžu o nich psát. Ale určitě se máte na co těšit.

CO  JE  OHLEDNĚ  PÍSEČNÍKŮ  NOVÉHO

Na stránkách je nový blog  jak mě mučil literární redaktor.

Je to vyprávění o tom, co se dělo po tom, co mi odpověděli z nakladatelství a vyžádali si, aby román prošel literární redakcí. Co to je a jak jsem u toho trpěl si už ale přečtěte sami. 

V bonusové sekci také přibyla nová ukázka. Začínáme třetí kapitolu a ti z vás, kteří se zaregistrovali a přečetli si první dvě kapitoly jsou určitě netrpěliví, jak to teď s Lucko a Tomášem bude dál.

Pro neregistrované čtenáře bude určitě hlavní novinkou uvolnění celé druhé kapitoly. V průběhu času přidám i možnost čtení v pdf. 

CO  SE  JEŠTĚ  STALO

Na stránkách najdete novou recenzi od knižní blogerky Jitky Kadlecové. Vznikla už minulou neděli a o mé knížce prozrazuje zase o něco více.

Nadále pokračují korektury celé knihy a intenzivně se pracuje na ilustracích.

PÍSEČNÍCI  A  BLUDNÝ  ASTEROID – CO  SE  CHYSTÁ

Písečníci a bludný asteroid chystají ještě pár překvapení…

Další psaní o tom, jak Písečníci vznikali a další ukázka již za týden. Tentokrát bude blog o tom, co se děje po té, co literární redaktor text schválí a jaké všemožné další požadavky na rukopis můžou přijít z nakladatelství. 

DŘÍVĚJŠÍ  UDÁLOSTI

7. ledna 2018 představení knihy

14. ledna 2018 co je nového

21. ledna 2018 co je nového

28. ledna 2018 co je nového 2

4. února 2018 co je nového 3

11. února 2018 co je nového 4