PODPOŘÍTE  PÍSEČNÍKY?

Tomáš, Lucka a ostatní Písečníci už několik let dělají radost malým i velkým čtenářům. Nyní máme možnost trochu jim té radosti vrátit.

Jak? Hlasováním pro knihu Písečníci a probuzení krále v anketě Kosmas cena čtenářů udělované při příležitosti cen Magnesia Litera, (kam knihu rovněž přihlásím…)

Podpoříte Písečníky? Věnujete svým oblíbeným hrdinům 3 minuty svého času? Písečníci určitě mají naději na vítězství. Vždyť v roce 2021 vyhrála Cenu čtenářů má kniha Já, Finis...

Účastí v anketě máte šanci vyhrát jeden z 500 poukazů v hodnotě 200 Kč na nákup knih. A pokud Písečníci vyhrají? Velice mi to pomůže v mé snaze nadále psát a vydávat knihy. Vy se budete moci těšit na novou knihu již příští rok a snad brzy i na třetí díl Písečníků.

Své hlasování, PROSÍM, neodkládejte a odhlasujte hned teď:

Písečníci a probuzení krále

Jak hlasovat?

Aneb aby Váš hlas nepropadl

Do políčka vedle lupy (vyhledat knihu) napíšete Písečníci, což by mělo vyhledat Písečníci a probuzení krále - Václav Dvořák.

Vyplníte ostatní kolonky (hlavně správnou emailovou adresu) a dáte hlasovat.

Na email Vám přijde zpráva s odkazem - na ten kliknete a svoje hlasování potvrdíte. Teprve pokud Vám přijde ještě druhá, potvrzovací zpráva, je hotovo.

Odkaz, třeba i s mojí zprávou prosím sdílejte dál, čím více lidí bude hlasovat, tím spíše to vyjde a hlasovat může každý člen v rodině samostatně :)

Začněte kliknutím na hlasování:

Hlasování
Písečníci a probuzení krále

Písečníci děkují za všechny hlasy!

Účastí v anketě máte šanci vyhrát jeden z 500 poukazů v hodnotě 200 Kč na nákup knih.

Ale hlavně podpoříte Písečníky - nejen probuzení krále, ale i bludný asteroid a vznik třetího dílu.

Už na podzim 2023 se můžete těšit na novou knihu!

U posledního hlasování jsem slíbil nové obrázky do mých knih ke stažení. Najdete je v sekci s ostatními bonusovými materiály ZDE.

Písečníci a probuzení krále