Prosba o podporu

Už jste hlasovali?

Určitě jste si již všimli nejedné mé prosby o podporu v soutěži Kosmas cena čtenářů. (Děkujeme, pokud jste již hlasovali!)

Do konce hlasování zbývá ještě několik dní a já cítím, že vítězství je na dosah – PROSÍM, PODPOŘTE NÁS :) a věnujte nám 3 minuty svého času.

Účastí v anketě máte šanci vyhrát jeden z 500 poukazů v hodnotě 200 Kč na nákup knih, a pokud Finis vyhraje, uspořádáme dříve avizovanou videokonferenci, kde rozdáme pěknou řádku knih.

Stačí pro to udělat jediné – hlasovat pro knihu Já, Finis v anketě Kosmas kniha čtenářů (vyhlašuje se u příležitosti Magnesia Litera, kde se knížka Já, Finis dostala do toho nejužšího výběru...)

Tak nezapomeňte – hlasování končí již 1. června.

Já, Finis
Hlasování do Kosmas cena čtenářů

Jak můžete hlasovat?

Do políčka vedle lupy (vyhledat knihu) napíšete Já, Finis nebo jen Finis, což by mělo vyhledat Já, Finis - Václav Dvořák. (Pro Písečníky hlasovat nejde, neboť vyšli už 2018)

Vyplníte ostatní kolonky (hlavně správnou emailovou adresu) a dáte hlasovat.

Na email Vám přijde zpráva s odkazem - na ten kliknete a svoje hlasování potvrdíte. Teprve pokud Vám přijde ještě druhá, potvrzovací zpráva, je hotovo.

Odkaz, třeba i s mojí zprávou prosím sdílejte dál, čím více lidí bude hlasovat, tím spíše to vyjde a hlasovat může každý člen v rodině samostatně :)

Hlasovat

Děkuji Vám za všechny hlasy, které mi posíláte

Účastí v anketě máte šanci vyhrát jeden z 500 poukazů v hodnotě 200 Kč na nákup knih, a pokud Finis vyhraje, uspořádáme dříve avizovanou videokonferenci, kde rozdáme pěknou řádku knih a také dám ke stažení nové obrázky do mých knih.

Já, Finis