JAK JSEM SE ROZHODL VYDAT SI KNIHU SÁM

16 Červen 10:16 pm

Dnes je toho nového opravdu hodně!

CO  JE  OHLEDNĚ  PÍSEČNÍKŮ  NOVÉHO

Knížka má konečně svého ilustrátora a teď už i konečně obálku a nyní se (teď už doopravdy!) intenzivně pracuje na dalších ilustracích. Hledání ilustrátora byl neskutečný horor a někdy o tom napíšu samostatný blog.

Na stránkách je nový blog  Jak jsem se rozhodl vydat si knihu sámJe to prokračování příběhu mé knihy, který teď nabírá na obrátkách.

V bonusové sekci také přibyla nová ukázka. Je to závěr třetí kapitoly a na dlouhou dobu i ukázka poslední, protože pokud vše půjde jak má, již brzy si knížku budete moci přečíst celou. Abyste však knížku mohli držet v ruce, má před sebou poslední a to nejnáročnější cestu. Je potřeba ji vydat a dostat ji ke čtenářům. A pokud čtete i můj blog, tak jistě víte, že prostřednictvím klasického nakladatelství to nepůjde. A nepůjde to bez Vás, mých fanoušků.

PÍSEČNÍCI  A  BLUDNÝ  ASTEROID  NA  STARTOVAČI

Obracím se na vás tedy tímto s prosbou o pomoc. Ode dnešního večera (neděle 11. 4. 2018 od cca 19 hodin) najdete tento můj „projekt“ na „startovači“, kde můžete knížku podpořit a pomoci tak uskutečnit její vydání. Najdete zde nejen první ilustrace ke knize, návrh obálky, ale i trailer a audio ukázku namluvenou známým dabérem.

Budu Vám vděčný za každou podporu, ať už přímou (nákupem knížky nebo předmětů s ní spojených) nebo i nepřímou – třeba sdílením, nebo přeposláním odkazu přátelům a známým. Samozřejmě nejlépe obojího.

Pokud bude projekt úspěšný, knížka vyjde do Vánoc, ale pozor – v knihkupectví ji neseženete. Bude k dostání tedy pouze nyní na startovači a pokud se podaří vybrat dostatek peněz i na další výtisky, tak později přes internet.

Na příštích třicet dní se novinky přesunou na startovač, teprve se zpožděním je budu zveřejňovat i na svých stránkách. A jak vlastně projekt na startovači funguje?

STARTOVAČ  ANEB  FINANCOVÁNÍ  DAVEM

Tři věci, které byste měli vědět, než projekt podpoříte:

  1. NENÍ to charita – za své peníze si kupujete knihu a předměty s ní spojené.
  2. Je to HOP nebo TROP. Projekt se realizuje – a kniha vyjde – jen pokud se podaří sehnat celou částku. V opačném případě se všechny peníze vrací přispěvatelům.
  3. Projekt je časově omezený – v tomto případě do 10. dubna 2018.

Za Vaši podporu děkuji!

DŘÍVĚJŠÍ  UDÁLOSTI

4. března 2018 Jak mě vyhodili z nakladatelství

25. února 2018 Když je literární redakce hotová

18. února 2018 Jak mě mučil literární redaktor

11. února 2018 co je nového 4

4. února 2018 co je nového 3

28. ledna 2018 co je nového 2

21. ledna 2018 co je nového

14. ledna 2018 co je nového

7. ledna 2018 představení knihy